Звернення громадян

На цій сторінці можна залишити “звернення громадян”

 1. Наталія Бідненко [ 30 Вересня 2014 08:09]

  Доброго дня, шановна Ларисо! Я Наталія Бідненко, поетеса з села Червона Поляна Добровеличківського району. У мене і ще ряду поетів Кіровоградщини (зокрема Наталія Природна і Людмила Юферова з Добровеличківки, Валентина Кондратенко з с.Олексіївка Добровеличківського р-ну та інші) виникла ідея видати книжку віршів, присвячених подіям на сході України. Потім ми цю книжку хочемо переправити нашим воякам в Донецьку, Луганську області, в Маріуполь, сподіваючись, що наші римовані рядки додадуть нашим хлопцям віри у перемогу, яка неодмінно буде за нами!
  Впевнена, що Ви з чоловіком небайдужі люди і вас обох цей проект зацікавить – то, можливо, ви змогли б нам хоч трішки допомогти матеріально в реалізації цього проекту? Видаватися ми будемо за власний кошт в Кіровограді, в Центрально-Українському видавництві (це на вул. Тімірязєва), хочемо замовити достатній тираж, щоб переправляти на фронт.
  Дуже сподіваємося на Вашу підтримку!
  Ларисо, а з моїми віршами (якщо буде вільна хвилина і виникне бажання) Ви можете ознайомитися на сайті Стихи.ру, задавши автора Наталья Бидненко – я взагалі-то російськомовна поетеса.
  Добра Вам, благополуччя, а нам всім – миру!
  Щиро Ваша Наталія Бідненко

 2. Онул Лариса [ 30 Вересня 2014 18:30]
 3. Кравченко Анна [ 14 Жовтня 2014 10:45]

  Я Кравченко Ганна Михайлівна звертаюсь до Вас з проханням допомогти моєму сину Андрію. Я народила двійню 26 липня 2006 року дівчинку Дар’ю та хлопчика Андрія. Пологи були тяжкі обох дітей і мене реанімували , Андрій та я отримали інвалідність, я маю діагноз кардіоміапатія . Андрію поставили діагноз: дитячий церебральний параліч, спастичний тетрапарез , стійкі рухові порушення, гіпертензійно-гідроцефальний синдром, епісиндром , контрактура суглобів нижніх кінцівок, жовчно-кам’яна хвороба , атрофія зорових нервів. Ми постійно проходимо лікування в лікарнях та центрах реабілітації, але за час лікування наші кошти були вичерпані , і ми на сьогоднішній день не в змозі самостійно проходити лікування та реабілітацію із-за відсутності коштів на лікування, яке так необхідне . В Україні є в м.Трускавець Клініка міжнародного лікування Казявкіна де лікують дітей з діагнозом ДЦП. В клініці роблять корекцію хребта і мобілізацію суглобів , а у Андрія проблема з шийними позвонками. Після корекції хребта його повторно загіпсують . Це в нас остання надія щоб обійтись без операції. За своє коротке життя Андрій переніс багато болі та страждання , але він хоче жити , радувати нас своїми успіхами. Прошу Вашої допомоги в проходженні курсу лікування в центрі. Я прохаю Вас не відмовити нам в допомозі , щоб Андрій мав шанс на повне життя , щасливе дитинство.

  Мати Кравченко Г.М.

 4. Владимир [ 16 Жовтня 2014 23:07]

  Я Владимир Каламурза, занимаюсь спортом(скалолазанием,в центре туризма). Обращаюсь к Вам с просьбой помочь очень интересному спорту. Наша сборная Кировограда хорошо выступает на чемпионатах Украины!Своими силами построили стенд на соснах в горсаде. Он составляет 10 метров,но по стандартам необходим 15 метров.Так же есть и маленький зал. Но и этого не достаточно для более отличных результатов. И так,как этой зимой помещение не будет отапливаться,нам не будет где тренироваться.Прошу Вас помочь нам с этой проблемой.

 5. Онул Лариса [ 17 Жовтня 2014 12:28]

  Молодцы,очень хороший спорт. Конкретно как Вы видите решение этого вопроса. У Вас на примете есть помещение?

Залишити питання чи звернення