Питяння-відповіді

Ту Ви маєте можливість задавати  питання та отримувати на ніх відвовіді.

 1. Істоміна Інна [ 3 Жовтня 2014 12:31]

  Шановна Ларисо Анатоліївна!
  Ще великий Гіппократ говорив, що фізичні вправи і гімнастика повинні міцно увійти в побут кожного, хто хоче зберегти працездатність, здоров’я, повноцінне й радісне життя.
  Ваша партія багато дбає про розвиток спорту і фізичної культури в державі, в кожному регіоні. В нашій школі люблять спорт – учні приймають участь і перемагають у районних і обласних змаганнях, наші педагоги виховали чемпіона України з легкої атлетики (2014р.), кандидатів та майстрів спорту (2010, 2011 р.р.), наші вихованці гідно представляють наш район в області і Україні. Але, на жаль, слабка матеріальна база не дозволяє нам працювати ще плідніше. Віримо, що не залишитись байдужими до нашого прохання у наданні фінансової допомоги для придбання спортивного інвентарю.
  З повагою педагогічний колектив Крупської ЗШ І-ІІІ ступенів Кіровоградського району. Чекаємо на Вашу відповідь та будемо щиро вдячні за надання будь-якої допомоги для потреб школи у створенні комфортних умов для навчання наших учнів.

 2. Онул Лариса [ 5 Жовтня 2014 11:17]

  Доброго дня!
  Приємно бачити, що вчителі хвилюються за своїх учнів, і хочуть надати як найкращий результат в своїй плідній роботі. Фізичне виховання дитини є важливою складовою в їх житті.
  Нажаль на даний момент, фінансування відбувається на поганому рівні.
  Необхідно відповідальніше відноситись до підростаючої молоді, і це повинна бути державна програма.
  Зараз, я як кандидат в народні депутати України безпосередньо надати матеріальну допомогу не можу, але можу знайти тих людей які відгукнуться на Вашу проблему.
  В свою чергу я обіцяю доповнити програму важливим пунктом “Гордість Кіровоградщини”, де буде відбуватись конкретна та реальна підтримка молодого покоління.

Залишити питання чи звернення