img_2379_400Сьогодні в Кіровограді свято спорту та здоров’я. Місто відзначає Світовий легкоатлетичний день. В кіровоградському Дендропарку за підтримки голови наглядової ради «Корпорації XXI Століття» Лариси ОНУЛ були організовані дитячі спортивні змагання.

Активно відпочити прийшли сьогодні десятки юних спортсменів. Та справжнім подарунком цього дня для них була можливість поспілкуватись із живою легендою українського спорту, олімпійським Чемпіоном та багаторазовим світовим рекордсменом Сергієм Бубкою. Президент Національного олімпійського комітету завітав сьогодні до Дендропарку, щоб особисто відкрити цей спортивний день.

Спочатку Сергій Назарович сказав декілька вітальних слів і побажав майбутнім чемпіонам наснаги та успіхів у своїх починаннях.

Після цього відбулась зарядка і розпочались естафети та змагання, в яких Сергій Бубка також взяв участь і, до речі, допоміг своїй команді перемогти.

504

 Всі залишились задоволеними цим активним днем та знайомством зі своїм кумиром. Учасники змагань отримали подарунки від Сергія Назаровича Бубки, а одному із наймолодших він навіть подарував свою кепку.